دوشنبه ۰۲ اسفند ۹۵
ورود به سیستم
شناسه کاربری(ایمیل): گذرواژه: - فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :
خبری شد، خبرتان میکنیم !

شرایط و نحوه استخدام مترجم

1- دسترسی دائمی به اینترنت

موسسه "ترجمه سرا" به منظور بهره برداری از توامندی های مترجمین در سرتاسر ایران و خارج از کشور، دسترسی دائمی به اینترنت را برای همه مترجمین و کارمندان محترم خود امری ضروری می داند.

 

2- توانایی ترجمه حداقل 1500 کلمه در روز

مترجمینی که تمایل به همکاری با موسسه "ترجمه سرا دارند باید توانایی ترجمه و تایپ حداقل 1500 کلمه در روز را داشته باشند.

 

3- پر کردن فرم استخدام مترجم و شرکت در آزمون مترجمی
مترجمین محترم لازم است قبل هر چیز فرم استخدام مترجم را، که از منوی "ترجمه سرا" در دسترس است پر کرده و پس از ارسال فرم برای ما، بلافاصله در آزمون آنلاین استخدام مترجمی شرکت کنند. 

4- قبولی در آزمون مترجمی و تعیین سطح کیفی و سرعت مترجم
در این مرحله، فرم استخدام و آزمون مترجمی توسط هیات داوران ما مورد بررسی قرار می گیرد. در صورتیکه مدارک ارسال شده در این فرم و همچنین کیفیت ترجمه ارائه شده در آزمون مترجمی حداقل امتیاز مورد نظر را کسب کند، مترجم به استخدام موسسه "ترجمه سرا" در می آید. سپس، یکی از کیفیت های "نقره ه ای" یا "طلایی" بر اساس کیفیت ترجمه آزمون، و همچنین یکی از سرعت های  "عادی، نیمه فوری یا فوری" براساس زمان تحویل آزمون، به مترجم مورد نظر اختصاص داده می شود.

5- ارسال سفارشات برای مترجم
سفارشات مشتریان با توجه زمینه، کیفیت و سرعت سفارش در پنل مترجم مربوطه قرار داده می شود و بلافاصله از طریق پیام کوتاه و ایمیل به او اطلاع داده می شود. مترجمین برای دسترسی به پنل مترجمی خود می توانند از دکمه "ورود به سامانه مترجم" در پایین صفحه اصلی سایت استفاده کنند.

6- پذیرفتن سفارش توسط مترجم
مترجمین مورد نظر موظفند فایل سفارش را از پنل مترجمی خود دریافت کرده و پس از بررسی آن درصورتیکه توانایی انجام و تحویل به موقع سفارش را در خود می بیند بر روی دکمه "پذیرش سفارش" کلیک کنند.

7- رعایت اصول ترجمه و تحویل به موقع سفارش
مترجمین محترم موظفند سفارشات پذیرفته شده خود را قبل از اتمام زمان تحویل درج شده برای آن سفارش، ترجمه کرده و به صورت تایپ شده از طریق پنل مترجمی خود به موسسه تحویل دهند. سفارش مورد نظر پس از تحویل، توسط بخش ارزیابی کیفی موسسه مورد بررسی قرار می گیرد و در صورت تایید برای مشتری ارسال می شود. اگر مشتری از ترجمه انجام شده راضی باشد، دستمزد آن سفارش به حساب مالی مترجم اضافه می شود.

8- جریمه عدم تحویل به موقع سفارش و تحویل ناقص سفارش
به ازای هر 24 ساعت تاخیر در تحویل سفارش، 10% از دستمزد مترجم کسر می شود. لازم به ذکر است که 24 ساعت اول هم از اولین ثانیه پس از پایان زمان تحویل آغاز می شود. همچنین در صورتی که مترجم سفارش را ناقص تحویل دهد هیچ دستمزدی به او تعلق نمی گیرد.
 

9- میزان دستمزد، پاداش و نحوه پرداخت به مترجم
موسسه " ترجمه سرا " نسبت به کار پرزحمت و ارزشمند مترجمی آگاهی کامل دارد و بنابراین یک دستمزد منصفانه را برای تمامی مترجمین با توجه به کیفیت کاری آنها در نظر گرفته است. لازم به ذکر است که در صورت تحویل زودتر از موعد سفارش توسط مترجم، درصدی به عنوان پاداش نیز به مترجم داده می شود. تسویه حساب مالی مترجمین محترم نیز در روز دهم هر ماه انجام می شود. 

10- امنیت کاری مترجم
موسسه " ترجمه سرا " خود را نسبت به ایجاد امنیت کاری برای مترجمین محترم به عنوان ارکان اصلی این موسسه متعهد می داند و در این راستا همکاری دائمی خود با مترجمینی که توانایی خود را در امر ترجمه و تحویل به موقع سفارشات به این موسسه اثبات کنند، ضمانت می کند.

 

Link: http://tarjomehsara.ir/page/شرایط-و-نحوه-استخدام-مترجم-58.html

ارتباط با ما سریع

نام و نام خانوادگی *
پست الکترونیکی *
متن پیغام *
کد امنیتی : کدی که در تصویر میبینید را وارد نمایید